• Wpisów: 27
  • Średnio co: 96 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 14:59
  • Licznik odwiedzin: 35 464 / 2701 dni
 
angielski-lubin
 
Zbliżają się święta, a także sylwester. Wiele osób podejmuje z tej okazji świąteczne postanowienia. Dobrym pomysłem na noworoczną zmianę jest podjęcie nauki języka obcego.

Z tej okazji nasza firma zachęca do zapisania się na lekcje indywidualne i korepetycje. Angielski, jako najpopularniejszy język świata na pewno nie raz przyda się w życiu zawodowym i osobistym. Centrum językowe w mieście Lubin zachęca do uczestniczenia wszystkie osoby, niezależnie od wieku. Z pewnością uczniów szykujących się do egzaminów zainteresują korepetycje. Dla osób chcących podjąć regularną naukę świadczymy ciekawe lekcje indywidualne.

Szczególnie zapraszamy osoby pragnące uzyskać certyfikaty językowe. Nasze lekcje indywidualne są dostosowane do podstawy programowej najpopularniejszych organizacji certyfikacyjnych.  
Lubin oferuje dzisiaj angielski na naprawdę wysokim poziomie. Z pewnością każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Niezależnie od  tego, czy liczysz na korepetycje czy na lekcje indywidualne, postaramy się pomóc, najlepiej jak możemy.

Kontakt - tel. 503-746-142

Nie możesz dodać komentarza.