• Wpisów: 27
  • Średnio co: 94 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 14:59
  • Licznik odwiedzin: 34 520 / 2652 dni
 
angielski-lubin
 
   Obecnie znajomość języka angielskiego nikogo już nie dziwi. Biegła jego znajomość stała się wręcz warunkiem koniecznym do zdobycia lepiej płatnego stanowiska. W takich okolicznościach pracodawcy stają przed koniecznością zdobycia miarodajnego wskaźnika faktycznych umiejętności potencjalnego pracownika.

   Naprzeciw tym potrzebom już kilkadziesiąt lat temu wyszło kilka renomowanych, zachodnich organizacji pozarządowych, zajmujących się propagowaniem nauki języków. Opracowały one, niezależnie od siebie, kilka testów językowych, których wynik ma jak najpełniej odzwierciedlać znajomość języka angielskiego.

londyn11.jpg

   Wydawane przez te firmy certyfikaty, takie jak TOEFL, FCE czy BCE stały się w szybkim czasie najpopularniejszym sposobem weryfikacji znajomości języka w USA i Europie Zachodniej. Obecnie staje się to standardem również w Polsce.

   Certyfikaty języka angielskiego są powszechnie uznawane przez duże firmy, organizacje międzynarodowe, administrację rządową oraz uczelnie wyższe. Ich uzyskanie coraz częściej zwalnia z konieczności odbycia lektoratów na studiach wyższych.

   Certyfikaty językowe są obecnie jedną z najlepszych inwestycji w siebie.

Nie możesz dodać komentarza.